מחפשים “אופטומטריסט תל אביב”? הגעתם למקום הנכון

ארזה פרוכטר היא תל אביבית בנשמה שאוהבת את העיר בכל מאודה. ברור לגמרי שגם הקליניקה שלה נמצאת בתל אביב, וליתר דיוק: ברמת אביב. אבל האמת היא שהרבה מלקוחותיה של ארזה הם בכלל לא מתל אביב.

העובדה שלארזה ניסיון של מעל 28 שנים בתחום האופטומטריה, בצירוף הגישה האנושית, המקצועית והשמחה שלה לכל לקוח שואבים לקליניקה שלה לקוחות מכל רחבי הארץ. ומי שמגיע – מביא אתו אחר כך עוד לקוחות שכבר לא צריכים לחפש אופטומטריסט תל אביב – הם כבר יודעים לאן להגיע.

מרצפת הייצור ועד לקצה הטכנולוגיה

את הקריירה שלה החלה ארזה בעבודה במפעל לייצור עדשות. עובדה זו נשמעת אולי סתמית, אך היא ייחודית. אין הרבה אופטומטריסטים קליניים שהתחילו את דרכם המקצועית מרצפת הייצור, הכירו את החומרים ואת העבודה מהבסיס, ועל סמך יסודות אלו למדו את המקצוע ובנו את הידע המקצועי שלהם.

בראיון שנערך עמה לאחרונה ציינה ארזה: “כשהתחלתי את העבודה, תחום העדשות פעל כמו מחרטה בעבודת יד בה ממש נוגעים בחומר ולומדים אותו כדי לדעת איך לתכנן אותו להתאמה מושלמת לעין – אין יותר ללמוד מהבסיס מזה. עד היום אני מבינה טכנית את תחום העדשות לעומק בזכות אותה תקופה”.

התחום של עדשות, עדשות מגע ובעיות ראייה התפתח מאוד מאז, וארזה מקפידה להתעדכן בטכנולוגיות החדישות ביותר שיש. הדבר בא לידי ביטוי לא רק בציוד החדיש שבנמצא בקליניקה שלה בתל אביב, אלא בעובדה שהיא מקפידה להשתתף בכנסים בנושא, חברה בוועד הארצי של מועצת האופטומטריסטים, מייעצת לחברות שונות ואף משמשת כבוחנת מטעם משרד הבריאות.

אופטומטריסט תל אביב | ארזה פרוכטר

אופטומטריסט טוב: שילוב של טכניקה, ידע ואנושיות

הלימודים לקראת הסמכה כאופטומטריסט קליני הם טכניים ורפואיים במהותם. אולם עבודתו של אופטומטריסט כוללת מגע הדוק עם אנשים – דבר אותו לא לומדים באוניברסיטאות. כאן באה לידי ביטוי האנושיות ושמחת החיים האנרגטית של ארזה, המשתלבים היטב עם הדרך בה היא רואה את המקצוע: “אופטומטריסט טוב צריך המון סבלנות, שיקול דעת וראייה מרחבית, כזאת שרואה את האדם כולו ולא רק את הבעיה. באופן אישי זה החלק האהוב עליי ביותר במקצוע. אני פוגשת אנשים בקליניקה ונהנית מהמגע האנושי שכרוך בכל יום עבודה”.

במילים אחרות: אבחון טוב אינו רק של הבעיה הטכנית או הרפואית הספציפית של המטופל, אלא של מה באמת מטריד אותו, מקשה עליו ומונע ממנו ראייה אופטימלית, הרמונית ונינוחה.

תחומי התמחות

לארזה ניסיון רב ועשיר, והוא כולל, בין השאר ניסיון ייחודי בתחומים הבאים:

 • התאמת משקפי ראייה מולטיפוקל
 • התאמת עדשות מגע מולטיפוקל
 • התאמת עדשות מגע למבוגרים וילדים
 • טיפול במקרים מיוחדים:
  • קרטוקונוס
  • צילינדר גבוה
  • פזילה
  • קטרקט
  • בעיות ראייה מורכבות

 

 

יש לכם בעיות ראייה? לא הצלחתם להסתגל למולטיפוקל או שאמרו לכם שלא ניתן להתאים לכם עדשות מגע? קבעו תור אצל ארזה

 ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc

טל’ נייד 052-2512312

 למידע נוסף מלאו פרטים בטופס

שם (חובה)

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה
 

מפת הגעה: אופטומטריסט תל אביב, ארזה פרוכטר

 

 

מחפשים “אופטומטריסט תל אביב”? הגעתם למקום הנכון
3.5 (70%) 8 vote[s]

Call Now Button