משתלטים על המיופיה – אופטומטריסטים מובילים משתפים בסיפורי הצלחה בשימוש בעדשות MiSight® 1 day

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית בעלת ותק של 33 שנים, בעלת קליניקה פרטית בתל אביב שיתפה אותנו בהתאמת עדשות המגע MiSight® 1 day לקרן, נערה בת 16: “לפני כמעט 3 שנים הופיע קוצר ראיה אצל הנערה אבל היא לא רצתה להרכיב משקפיים, התאמנו לה MiSight® 1 day והיא הייתה מרוצה מאד”. מחקר חדש מצא שבדיקת הדמיה של הרשתית יכולה לנבא מחלות כלי דם ולב. הכירו את הטומוגרפר העיני ואיך ניתן למנוע בעזרתו את התקף הלב הבא, או לפחות להיות מוכנים אליו.

קרן התחילה לפתח קוצר ראיה בגיל 13 אך היא סירבה להרכיב משקפיים. הצעתי לה ולהוריה לנסות את עדשות MiSight® 1 day וציינתי שמעבר לתיקון הראיה שהן יספקו לה, יש להן יכולת לעכב את הקצב שבו קוצר הראיה יתקדם.

לימדתי את הנערה להרכיב ולהסיר את העדשות בתוך כרבע שעה, וכבר כשהיא יצאה מהקליניקה היא הייתה מאד מרוצה. כשמדובר בילדים ובני נוער עם קוצר ראיה, אני מעדיפה לתת להם את עדשות MiSight® 1 day שיעניקו להם אפקט כפול – גם תיקון ראיה וגם אפקט טיפולי.

אחרי כמעט 3 שנים של הרכבת העדשות, המרשם של קרן נשאר סטאטי ולא השתנה כלל. בנוסף, עדשות המגע הצליחו לגרום לקרן להרג יש טוב י ותר בסיטואציות חברתיות ולחזק לה את הביטחון העצמי.

כיצד נתפס הרעיון של ניהול מיופיה אצלך בקליניקה? מה החשיבות של תחום זה בעיניך?

לדעתי ניהול מיופיה היום עדיין נתפס כתחום צר אך בתקופה הקרובה הוא עתיד להתפתח ולגדול משום ששכיחות המיופיה עולה ועולה בקרב ילדים ובני נוער.

היכולת שלי להתמקצע ולהציע ניהול מיופיה לילדים ונוער, מרחיבה את סל הכלים שעומד לרשותי ובצורה זו, אני מרחיבה את מעגל הלקוחות שלי ויוצרת לקוחות נאמנים שיחזרו אלי לבדיקות מעקב תקופתיות.

איך את מיידעת את ההורים על הטיפולים שאת מציעה לניהול מיופיה?

כל הורה שמגיע עם הילד שלו לבדיקה אצלי בקליניקה מקבל הסבר על החשיבות של הנושא. אני מסבירה שברב המקרים, המרשם של הילד עולה וכי היום ישנן דרכים לעכב את קצב העלייה המספר. בנוסף, אני מפרסמת בכלים דיגיטליים מאמרים ועובדת בשיתוף פעולה עם רופאי עיניים.

אולי יענייך אותך גם


לתיאום פגישה נא למלא את הטופס

* שדות חובה מסומנים בכוכבית.

לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

Call Now Button