משקפי שמש מולטיפוקל – הפתרון האולטימטיבי

במדינת ישראל מזג האוויר הוא שמשי וחמים ברוב ימי השנה, עם חורף קצר יחסית לשאר מדינות העולם. מזג האוויר המצוין גורם לרוב הישראלים לשהות שעות ארוכות מחוץ לבית, בחוף הים, בבריכה, בטיולים בגינות הציבוריות, או אפילו בזמן יציאה עם הכלב לטיול. כאשר אנחנו מבלים את זממנו בחוץ בחום הישראלי, העיניים שלנו צריכות להיות מוגנות היטב, גם על מנת לשמור על הבריאות שלהן וגם כדי שלא נסתנוור ונוכל להמשיך בשגרת חיינו הרגילה. בעבר, הפתרון היחידי עבור אנשים אשר הרכיבו משקפי מולטיפוקל היה להרכיב מעליהן עדשות שמש, מה שהיה מזוהה עם מראה לא אסתטי במיוחד וחוסר נוחות. היום לעומת זאת, קיים פתרון יעיל והוא משקפי שמש מולטיפוקל. המשקפיים מעניקות לאלו מכם שצריכים מרשם כפול את האפשרות לראות בכל מצב, גם בשמש המסנוורת.

מהם המשקפיים הללו? אילו סוגים קיימים היום, ולמי משקפי שמש מסוג זה מתאימים? כל המידע הרלוונטי מחכה לכם כאן.

מהם משקפי שמש מולטיפוקל ולמי הם מתאימים?

משקפי שמש מולטיפוקל נועדו לספק ראייה ברורה בעת חשיפה לאור השמש לכל המרחקים, כאשר יש צורך במרשם כפול. הם מתאימים לאלו מכם אשר צריכים משקפי מולטיפוקל על מנת לראות בבירור גם למרחקים קרובים וגם ארוכים. עם עדשות חדשניות וציפויים מיוחדים, משקפי שמש מולטיפוקל יכולים לספק ראיה ברורה בכל מצב. הם נחשבים גם לבחירה האהובה בקרב ספורטאים וחובבי שטח אשר זקוקים לראייה ברורה בעת ביצוע פעילויות כגון ריצה, רכיבה על אופניים או טיולים.

אילו סוגים קיימים?

היום ישנם סוגים שונים של משקפי שמש מולטיפוקל אשר ניתן להתאים עבורכם לפי העדפתכם האישית ומצב הראייה שלכם. מה שמבדיל בין הסוגים השונים של משקפי השמש מסוג זה הוא בעיקר העדשות. קיימות שתי אופציות עיקריות אשר מעניקות פתרון לאנשים שצריכים להרכיב עדשות מולטיפוקליות:

משקפי שמש מולטיפוקל עם עדשות כהות

עדשות כהות ניתנות להתאמה אישית, שכן הן מגיעות בשפע של צבעים כמו כחול, אפור, ירוק ועוד צבעים אחרים לבחירתכם. בנוסף, ניתן לשנות את הכהות של צבע העדשה מ-10-80%, מה שמוסיף לייחוד והעיצוב האישי של משקפי השמש שלכם. בכל הנוגע להתאמה של מסגרות, משקפי השמש מסוג זה מגיעים במגוון רחב של סגנונות, ממסגרות קלאסיות למשקפיים גדולים או קטנים, ועד משקפי שמש ספורטיביים קעורים. ניתן לבחור כל זוג שתרצו ולהתאים את העדשות המולטיפוקליות שלכם בהתאם באופן אישי.

משקפי שמש מולטיפוקל עם עדשות מתכהות

עדשות מולטיפוקליות ייחודיות אלו עשויות בטכניקה חדשנית מחומר גלם בעל יכולת להכהות או להתבהר על סמך עוצמת אור השמש. ככל שחשיפה גדולה יותר לאור השמש, כך העדשות הופכות כהות יותר, ואם ישנה חשיפה מועטה אז הן יחזרו להיות שקופות. מסנני UV בעדשות אלו מגנים על העיניים מקרינת השמש, עם אפקט התכהות מהיר של 15 שניות בלבד לאחר החשיפה לאור השמש. לצד זאת, תהליך ההתבהרות של העדשות כאשר הן חוזרות למצב שקוף יכול לקחת עד כדקה. היתרון המרכזי והבולט ביותר במשקפי מולטיפוקל עם עדשות מתכהות הוא שאין צורך בזוג נוסף. כך ניתן לחסוך לעצמכם את הצורך ברכישת שני זוגות וכן גם את הצורך להחליף בין סוגי המשקפיים.

אולי יעניין אותך גם:

לתיאום פגישה נא למלא את הטופס

* שדות חובה מסומנים בכוכבית.

לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

Call Now Button