עדשות מגע למספרים גבוהים

עדשות מגע למספרים גבוהים – כל מה שחשוב לדעת

הידעתם?

עד לפני מספר שנים לא היה לנו פתרון רחב לבעלי המספרים הגבוהים. היום ישנה עליה במגמה, והתפתחות בהתאמת עדשות מגע לבעלי מספרים גבוהים.

במספרים גבוהים התמונה המתקבלת היא הקטנה  מאד או הגדלה גבוהה.

עדיף להשתמש בעדשות מגע הנותנות תמונה נכונה למוח ואמיתית כמו אדם תקין ראיה.

עין עם קוצר או רוחק ראיה גבוה היא עדין בסיכון ונדרשת מעקב תכוף עכב הסיכונים הגבוהים להיפרדות רשתית, ושאר מחלות העין, כמו עין יבשה.

בעבר התאמנו לעין הזאת עדשה לזמן ארוך כי לא היו לנו פתרונות הולמים. בשנים האחרונות התרבו הפתרונות ואנו מעדיפים להתאים עדשה חד פעמית כדי למנוע סיבוכים.

עדשות מגע נושמות

מה קיים בשוק העדשות לעין הפתולוגית הזאת?

עדשות לזמן ארוך, יש לנו את העדשות הקשות נושמות, הרכות , אבל החיסרון של העדשות הרכות לשימוש ארוך, הן שיש לנו פתח לזיהומים.

העדשות הקשות הן בריאות ,אבל בגלל שהן עבירות חמצן גבוה, הן גמישות יותר ונאבד הקשר עם העין והעדשה תוך זמן קצר. עלינו להיות במעקב לעיתים תכובות.

כיום בשוק העדשות החד פעמיות יש לנו פתרונות הולמים עד מינוס 9.00  דיאופטר, ו2.25 צילינדר . קיים במגוון מצומצם גם במינוס 2.75 צלינדר. הבעיה שלפעמים עכב הצילינדר והמספר הגבוה העדשה לא תשב נכון ותזוז.

ובמקרים שהמספר גבוה מעל 9.00 ומעל 2.75 צילינדר עלינו להיעזר בעדשות רכות עם צילינדר יצור תלת חודשיות עם סיליקון הבריא לעין . ועם עדשות קשות נושמות

יש להקפיד כל חצי שנה על ביקורת ולהתאים אצל אופטומטריסט המומחה לכך.

עדשות בהתאמה אישית יותר מדויקות  אך מחירן גבוה.

למידע נוסף – קיראו על עדשות ראיה דקות.
500x500-79

 ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc

טל’ נייד 052-2512312

 למידע נוסף מלאו פרטים בטופס

שם (חובה)

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה

עדשות מגע למספרים גבוהים – כל מה שחשוב לדעת
3 (60%) 8 vote[s]

Call Now Button