מרכיבים עדשות מגע? אתם חייבים להכיר את EnergizeMe

לפי מחקר של שירותי בריאות כללית, מטופלים מקיימים בפועל פחות ממחצית מהמלצות הרופאים שלהם. אין זה מפתיע, אפוא, ש-61% ממשתמשי עדשות המגע משתמשים בהן יותר מ-8 שעות ביום, וזאת כנגד המלצות היצרנים. אחת הסיבות לכך היא אורח החיים שהשתנה: החיים בשנים האחרונות הופכים ליותר ויותר תובעניים, אנחנו יוצאים בבוקר לעבודה, חוזרים בערב ולא ממש מצליחים להקדיש לבריאות שלנו מספיק זמן.

הוסיפו לכך את החשיפה הארוכה של רובנו לאור כחול הבוקע ממסכי הסמארטפון והמחשב, היוצר, בין השאר, שימוש מוגבר בשריר העין וזרימה מופחתת של שכבת הדמעות, ותקבלו הרבה מאוד מרכיבי עדשות מגע הסובלים מעייפות העין, צריבה וגירוי – שלא פוחתים גם לאחר הסרת עדשות המגע.

EnergizMe: הפתרון של ZEISS למרכיבי עדשות מגע

חברתZEISS , חלוצה ומובילה עולמית בתחום העדשות, נענתה לאתגר ופיתחה את EnergizeMe: עדשות ראייה למשקפיים שפותחו במיוחד כדי לשמש מרכיבי עדשות מגע, ומטרתם אחת: לאפשר לעין מקסימום מנוחה בזמן ההפסקה משימוש בעדשות המגע.

עדשות EnergizeMe פותחו על בסיס שלושה יסודות:

 1. טכנולוגיית digital inside: טכנולוגיה שפיתחה ZEISS ואשר על בסיסה מיוצרים עדשה אופטימלית למרחקי קריאה של מדיה מודפסת (38 ס”מ) ומכשירים דיגיטליים (35 ס”מ). עדשות המיוצרות על בסיס טכנולוגיה זו מספקות הקלה על השריר הריסני, ראייה דינמית מצוינת, חדה יותר ונטולת מתח.
 2. עיצוב EnergizeMe: עיצוב שפותח על ידי ZEISS כדי להתאים להרגלי הראייה הספציפיים של משתמשי עדשות מגע, שרגילים לשדה ראייה רחב יותר. עיצוב העדשות החדשות מאפשר שדה ראייה רחב שחוסך מהמשתמשים את תנועות הראש והעיניים המיותרות ומפחית את המתח על העיניים לאחר הוצאת עדשות המגע.
 3. ציפוי DuraVision BlueProtect העוזר להפחית טשטוש שנוצר כתוצאה מצפייה במסכים דיגיטליים ומונע מתח מיותר מהעין הנוצר בעקבות מעבר אור כחול (HEV) מהמסך לעין. לציפוי תפקיד מכריע במערך הכולל שמספקות עדשות EnergizeMe והוא ייחודי לעדשות אלה בהשוואה לעדשות אנטי רפלקסיביות אחרות.

בפועל, ממחקרים שערכה חברת ZEISS עלה שכ-92% מהנבדקים מרגישים שהעיניים רעננות יותר עם עדשות EnergizeMe וכ-91% מהנבדקים חווים פחות מתח בעיניים עם עדשות אלה.

EnergizeMe: התאמה לכל גיל

בסדרת EnergizeMe קיימים כמה סוגי עדשות, זאת כיוון שלכל קבוצת גיל מאפיינים ייחודיים:

 1. גילאי 20–30– עדשות חד מוקדיות: בגילאים אלה אין בדרך כלל צורך בעדשה רב מוקדית, ועל כן העדשות בסדרה זו משתמשות בתוספת קטנה של 40dpt כדי לעזור לעיניים העייפות של מרכיבי עדשות להירגע.
 2. גילאי 30–40 – עדשות דיגיטליות: עדשות שמתאימות במיוחד לקבוצת הגיל שבה עדיין אין צורך בעדשות רב מוקדיות אך נדרש סיוע בראייה לטווחים של מסכים דיגיטליים. בהתאם, ישנה בעדשות אלה תוספת של 65dpt, מה ששומר על עיניים רעננות לאחר שימוש בעדשות מגע.
 3. גילאי 40 ומעלה – עדשות מולטיפוקל: עדשות אלו נוצרו במיוחד עבור אלו שמשתמשים גם במשקפי קריאה, וזאת על ידי יצירת טווח קריאה מאוזן ופיזור הגדלה אחיד, מה שמבטיח חוויית ראייה מרגיעה.

לסיכום, עידן חדש הגיע לשימוש בעדשות מגע, עידן המתאים לאורח החיים המודרני הכולל שימוש ארוך בעדשות מגע לאורך היום וחשיפה גבוהה לאור כחול ממסכים דיגיטליים. עם שימוש מושכל בעדשות מגע בשילוב משקפיים עם עדשות EnergizeMe של ZEISS, תוכלו לתת לעיניים שלכם הרבה יותר רגיעה ומנוחה.

משתמשים בעדשות מגע וסובלים מתופעות של עייפות העין, צריבה או גירוי לאחר הורדתן? קבעו פגישה ואמצא לכם פתרון.

ארזה פרוכטר

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
טל’ נייד 052-2512312

למידע נוסף מלאו פרטים בטופס

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה
   

  לתיאום פגישה נא למלא את הטופס

  * שדות חובה מסומנים בכוכבית.

  לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

  ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
  מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

  Call Now Button