עדשות מולטיפוקל אינדיבידואליות בהתאמה אישית

הידעתם? כמה דברים שכדאי לדעת על עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית.

עדשות מולטיפוקל הן עדשות בעלות מספר מוקדים שנותנות מענה לכל המרחקים ופתרון אידיאלי לטווחי הראיה השונים. השינויים בראיה מתחילים לקראת גיל 40 ולפעמים מוקדם יותר, העדשה התוך עינית מאבדת מגמישותה מהיכולת לפקס למרחקים הקרובים ואז יש לנו צורך במשקפי מולטיפוקל.
על מנת להבטיח התאמה אופטימאלית של עדשות המולטיפוקל ועל מנת לאפשר הרכבה נוחה בכל שעות היום, יש לקחת עדשות מולטיפוקל אינדבידואליות / בהתאמה אישית.

עדשות מולטיפוקל מהדור החדש אינדיבידואליות נותנות ראיה אופטימאלית ומיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת המביאה לראיה חדה וברורה יותר על פני כל משטל העדשה.

– העדשות מותאמות בהתאמה אישית בהתאם לצרכים האישיים של כל לקוח. התאמת עדשות מולטיפוקליות הינו תהליך מורכב הדורש מיומנויות רבות וניסיון רב של האופטומטריסט המומחה. האופטומטריסט יבצע את התאמת העדשות באופן אישי ומתוך התחשבות בצרכי הלקוח, עיסוקו, תחביביו, וזאת על מנת לבחור לו את העדשות המתאימות לו.

העדשות מותאמות למנח הפנים, לסוג המסגרת, מרחק בין האישונים, זווית  בין מוט המסגרת לפרונט המסגרת.

בעזרת עדשות המולטיפוקל האינדיבידואליות תתקבל ראיה חדה, בטווחים השונים זמן שימוש ארוך יותר לכל שעות היום. בחירת העדשות הוא שלב קריטי בתהליך התאמת העדשות המולטיפוקליות. בחירת עדשות אינדבידואליות יתנו הסתגלות קלה ומהירה והן מותאמות למנח הטבעי של העיניים.

-עדשות המולטיפוקל האינדיבידואליות נותנות פיתרון אופטימלי למצבי הרכבה חריגים, מרשמים מיוחדים.

עדשות המולטיפוקל האינדיבידואליות מיוצרות על פי נתוני נבדק המרשם, נתוני מסגרת ומאפשרות מינימום עיוותים ושדה ראיה רחב. קיימת חשיבות רבה להתאמת המסגרת לפנים ומסגרת שמתאימה למרשם . יש לדייק בכל הפרמטרים על מנת להבטיח ראיה חדה ונוחה.

בעזרתן ניתן לראות טוב יותר לכל מצבי המרחק ולקבל שדה ראיה רחב.

תהליך ההסתגלות לעדשות מולטיפוקל הוא אינדיבידואלי ולעיתים אורך כמה ימים .במידה ולא ניכר שיפור מומלץ לחזור לאופטומטריסט לבדיקה חוזרת , יתכן ויש מקום לכוון את המסגרת לפנים ולבחון את שאר הפרמטרים.
משקפי המולטיפוקל האינדיבידואלים הם מהווים פריצת דרך להסתגלות מהירה וכמעט מיידית
הן נותנות איכות חיים ונוחות.

שאלו אותי על העדשות האלו

רוצים לדעת עוד? צרו איתי קשר: 

ארזה פרוכטר,
אופטומטריסטית קלינית B.Sc
פיכמן 19, תל אביב
טל’ נייד: 052-2512312

ארזה פרוכטר - טיפול במחלות עיניים

לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc 
מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

Call Now Button