עדשות לסינון קרינה כחולה blue coat לשחרור סטרס מהעין

הידעתם?עדשות עם ציפוי כחול מיועדות להפחית את האור הכחול המזיק לעין והתוצאה היא עיניים רגועות לאורך כל היממה ושיפור משמעותי בחדות הראיה ביום ובלילה.

המטופלים מרגישם בנוחות מיידית, הקלה בעיניים, הגברת חדות וראית הצבעים בצורה נוחה.

השיפור הוא מיידי .

השימוש בעדשות עם ציפוי blue coat עוזר מיידית לכל המשתמשים במסכי המחשב, טבלטים, סמרטפונים וטלוויזיות led, כל אלה הם חלק מהחיים המודרניים. כל המכשירים האלו פולטים אור כחול קצר שאינו נראה לעין.

האור הזה יוצר סנוור והבהובים שמגיעים לעין . העין מתאמצת לסלק את ההשפעות המזיקות של האור הכחול בתדר המזיק.

התוצאה: עייפות העין, טשטוש בראיה, כאבי ראש ועוד.

בלילה עודף קרינה של אור כחול בתדר מזיק משפיע על הפרשה של הורמון המלטונין ובכך מפריע לשעון הביולוגי, ופוגע באיכות השינה. מכוניות רבות משתמשות בפנסי לד חזקים במיוחד ומייצרים עודף של גלי אור כחול מזיק.

ללא סינון יעיל סכנת הסנוור גדולה.

סוגים של עדשות blue coat

-no flex מסנן את רוב האור הכחול שנתקל בו ביום יום. לעדשה אין כל החזר כחלחל , יש לעדשה גוון קל שמחמיא לפנים ולעיניים של המשתמש . יש תחושה של ”אין עדשות”.

‘sf stree free-עדשה בגוון צהוב המספקת את ההגנה המרבית מהקרינה הכחולה,מיועדת למשתמשי מחשב כבדים בלילות , גיימרים ומפעילי ציוד בחדרים מרובי מסכים.

Sf- stress free עדשה בגוון כחלחל . מיועדת למשתמשי מחשב, הציפוי מסנן אץ רוב האור הכחול שנתקל בו ביום יום. לעדשות יש החזר כחלחל קל.

טכנולוגיות  הstree free מאפשרות: נוחות אופטימאלית. בנוסף , מצופות העדשות בחלקן הפנימי בציפוי אנטי רפלקס למניעת סנוורים המגיעים מאחור ומהשמש, פנסיי מכוניות מסכים שכנים באולמות העבודה. והתוצאה : הבזקי אור כחול אינם מגיעים לעין גם אם הם מגיעים מאחורייך או מצדדיך.

לפרטים נוספים

ארזה פרוכטר,
אופטומטריסטית קלינית B.Sc
נייד 052-2512312

 

                                                  

 

 

לתיאום פגישה נא למלא את הטופס

* שדות חובה מסומנים בכוכבית.

לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

פוסטים אחרונים:

Call Now Button