משקפי השמש של Serengeti: הנוסחה שפיצחה את השמש הישראלית

אם יש לך שמש בלבך, אז הכול מצוין. אבל מה עושים כשהשמש נכנסת דווקא לעיניים? משקפי השמש של סרנגטי פיצחו את הנוסחה שתאפשר לכם ליהנות מהשמש הישראלית, אפילו בנהיגה

השמש הישראלית מסנוורת, השמש הישראלית מפריעה לנו בנהיגה, השמש הישראלית מכריחה אותנו להרכיב משקפי שמש בכל פעם שאנחנו יוצאים החוצה, ובעיקר כשאנחנו נוהגים. אבל לא כל משקפי השמש נולדו שווים. לפעמים אנחנו חשים עייפות לאחר נהיגה עם משקפי שמש, או שהאורות נמרחים ומשתקפים מולנו.

דיוק ברמה של מיליונית האינץ’

משקפי השמש של Serengeti הצליחו לייצר נוסחה ייחודית שנותנת את המענה הטוב ביותר לקושי הזה ויוצרות חוויית נהיגה ברמה אחרת, אפילו בשמש הישראלית. לא פלא, אפוא, שרופאי עיניים ממליצים על משקפי השמש של Serengetiלאחר ניתוחי עיניים, משום שהם מפחיתים רגישות לאור לאחר ניתוחים, מונעים התפתחות גידולים, עיוורון שלג, קטרקט, מחלות רשתית וניוון מרכז הראייה.
הייחודיות של עדשות משקפי השמש של Serengeti נובעת מחומרי הגלם הגמישים והחזקים, טכנולוגיות מתקדמות וטכניקת שיוף מדויקת ברמה של מיליונית האינץ’.

משקפי Serengeti: הכל מתחיל בחומרי הגלם

משקפי שמש סרנגטיהייחודיות של עדשות משקפי השמש של Serengeti מתבטאת גם בחומרי הגלם שמהם הן עשויות. העדשות במשקפי השמש של Serengeti מיוצרות משני חומרי גלם עיקריים: זכוכית ו-Polar Phd.

• זכוכית (עדשות מינרליות) זכוכית האולטרה לייט שלSerengeti היא בעלת אופטיקה מתקדמת ביותר הכוללת טכנולוגיה פוטו-כרומטית לראייה חדה וטבעית יותר. עדשות אלו הן קלות ודקות יותר ב-20% מזכוכית רגילה ומספקות חדות ראייה שאין שנייה לה. הטכנולוגיה הפוטו-כרומטית מאפשרת התכהות והתבהרות העדשה בהתאמה ישירה לכמות האור הנמצא בסביבה, וכך מתאפשר מעבר אור אולטימטיבי בכל מזג אוויר והעיניים לא מרגישות מתיחות או עייפות כלל.

• Polar Phd: עדשות אלה מיוצרות בטכנולוגיית NXT מחומר הנקרא Trivex. חומר זה משמש גם לייצור חופות מטוסים ושמשות מגן למסוקים, לכן הוא יוצר מלכתחילה כדי לעמוד בפגיעות קשות ושינויי טמפרטורות קיצוניים.Trivex הוא חומר קל יותר ב-75% מזכוכית וב-10% יותר מפוליקרבונט.

משקפי שמש של Serengeti: הטכנולוגיות שמאחורי הקלעים

חוץ מחומרי הגלם הייחודיים, העדשות משקפות שימוש בטכנולוגיות קצה המקלות על העין להתמודד עם השמש ועם האור הכחול באטמוספרה:

• טכנולוגיית הפולרואיד: העדשות מעבירות את האור בזווית ייחודית (תהליך הנקרא “קיטוב”). בדרך זאת האור והחזריו לא גורמים להסתנוורות.

• טכנולוגיית הSpectral Control: טכנולוגיה זו משפרת את הניגודיות (קונטרסט) ויוצרת ראיית צבעים טובה יותר. עדשות משקפי השמש של Serengeti מפחיתות את מעבר האור הכחול הנמצא באטמוספרה ומזיק לעין בעד 95%. בנוסף, העדשות מאפשרות מינימום פגיעה בראיית הצבעים, ובכך מספקות לנו תפיסה צבעים מציאותית.
• הגנה מקרינת UVB/UVA: קרינת UV (אולטרה סגול) יכולה לגרום בין היתר לקטרקט, גידולים, עיוורון שלג ומחלות רשתית. עדשות Serengeti כוללות הגנה מעולה מקרינת UV ומפחיתות בצורה משמעותית סיכונים אלו.
אז אילו עדשות סרנגטי מתאימות לכם?
ל-Serengeti מבחר עדשות, לכל אחת תכונות ייחודיות:
• עדשת Drivers: עדשה בצבע אמבר המאפשרת צבעי קונטרסט גבוהים תוך שינויים בעצמת כהות העדשה. עם עדשות אלו, האור שמתקבל לעין בכל רגע נתון הוא אידאלי לתנאי התאורה. היתרון הגדול של עדשות אלה הוא נוחות המעבר בין מקומות מוארים לבין מקומות חשוכים והפחתת אי הנוחות הנוצרת משינויי התאורה. אלו עדשות שאידאליות לנהגים ומתאימות לכל מזג אויר.
• עדשות :Drivers Gold לעדשות אלו יש את כל היתרונות של עדשות ה-Drivers ובנוסף יש להן מראה מעוצבת ומצופת זהב המחזירה אור נראה וגלי אינפרה אדום העלולים להזיק לעיניים.
• עדשתDrivers Gradient : עדשותDriver בתוספת גרדיאנט המאפשרות ראייה חדשה וברורה יותר של לוחות הבקרה ברכב. אידאלי לנהגים בכל מזג אוויר, וגם לטייסים.
• עדשת 555nm: אידאלית למצבי תאורה בהירה במיוחד. העדשה ממקסמת גווני ירוק וצהוב כדי להגיע לקונטרסט צבעים וחדות מוגברים.
• עדשת 555nm Blue: אלו עדשות מאותה משפחה של עדשות 555nm, כאשר לעדשות אלו מוסיפים מראה כחולה מלוטשת החוסמת יותר מהאור בהשוואה לעדשות אחרות ובכך הן מעניקות הגנה גבוהה יותר לעיניים.
• עדשת SEDONA: עדשה בעלת גוון ורוד המיועדת לתנאי תאורה קשים ביותר, מגיעה גם בתוספת פילטר פולרואיד. עדשות אלה מתאפיינות בקוטביות אשר מבטלות בוהק ואת המתח שהוא יוצר לעיניים.
לסיכום
כל נהג או נהגת שמבקשים לנהוג בנוחות ובנעימות ובאותו הזמן גם להגן על העיניים מנזקי השמש הישראלית מוזמנים לבחון את משקפי השמש של Serngeti וכך גם להפסיק לסבול מהסתנוורות ומעייפות וגם לנהוג באופן בטוח יותר.
לא בטוחים אילו משקפי שמש מתאימים לכם? קבעו תור ואשמח לייעץ.

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
טל’ נייד 052-2512312
<h2>למידע נוסף מלאו פרטים בטופס</h2>

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה
  לתיאום פגישה נא למלא את הטופס

  * שדות חובה מסומנים בכוכבית.

  לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

  ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
  מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

  פוסטים אחרונים:

  Call Now Button