טיפול בפזילה

פזילה היא תופעה שכיחה למדי, והסטטיסטיקה מדברת על כ-2% מהילדים הלוקים בה. אבחון פזילה בגיל צעיר על ידי רופא עיניים ואופטומטריסט מומחה לפזילה יכול להיות קריטי בהצלחת הטיפול בפזילה ולמניעת תופעה של עין עצלה.

טיפול בפזילה יכול להיעשות באופן כירורגי או אופטי וכן בשילוב של השניים. טיפול אופטי בפזילה נעשה, בדרך כלל, על ידי שימוש בעדשות ראייה חד מוקדיות ושילוב פריזמות לפי סוג הפזילה, תוך התאמת מסגרת המשקפיים לעדשה. דרך טיפולית נוספת בפזילה, בעיקר במקרים של פזילה אקומודטיבית היא על ידי עדשות מולטיפוקל. לעתים יש צורך להשתמש בעדשות מולטיפוקל מיוחדות המתוכננות בטכנולוגיה מיוחדת של העדפה וראייה סימולטנית.

ילדה עם פלסטר על העין

ארזה פרוכטר מתמחה שנים רבות בטיפול בפזילה, לרבות במקרים מורכבים של התופעה, ויש לה את הניסיון המקצועי הנדרש להתאמת הטיפול הנכון לפי סוג הפזילה המאובחן.

בקליניקה של ארזה ניתן לקבל טיפול בפזילה באמצעות עדשות מגע או עדשות ראיה תוך התאמה מיטבית של עובי העדשה, תכנון עובי נכון והתאמת מסגרת אופטימלית לעדשה הספציפית.

כאשר מדובר בטיפול בפזילה מורכבת כגון איזוטרופיה אקומודטיבית, האופיינית לילדים עם פזילה חזקה פנימה, הטיפול המיטבי ייעשה באמצעות התאמת עדשות מגע מולטיפוקל לטיפול בפזילה, תחום בו לארזה יש התמחות מיוחדת.

אם יש לכם חשד לפזילה או פזילה מאובחנת הדורשת בטיפול, צרו קשר.

 

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
טל’ נייד 052-2512312

למידע נוסף מלאו פרטים בטופס

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה
  Call Now Button