איך בוחרים עדשות מגע למספרים נמוכים?

אם יש לכם קוצר ראייה קל, כלומר “מספר נמוך”, עדשות מגע יכולות להיות פתרון נוח ויעיל דרך לתיקון את הראייה שלכם. עם זאת, עם אפשרויות רבות זמינות בשוק, בחירת עדשות המגע הנכונות זו משימה לא פשוטה. אז מה חשוב לדעת כאשר בוחרים עדשות מגע למספרים נמוכים?

לפני בחירת עדשות: אבחנו את קוצר הראייה שלכם

לפני הצלילה לעולם של עדשות המגע, חשוב להבין את אופי קוצר הראייה שלכם. קוצר ראייה, או מיופיה, מתרחש כאשר גלגל העין מוארך מעט, מה שמוביל לקושי להתמקד בעצמים מרוחקים. בצעו בדיקה איכותית אצל אופטומטריסט מומחה להתאמת עדשות מגע כדי לקבוע את המספר המדויק של קוצר הראייה שלכם. כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת בעת בחירת עדשות מגע.

בחירת עדשות למספרים נמוכים עם אופטומטריסט מומחה

בחירת האופטומטריסט חשובה לא פחות מבחירת עדשות המגע. חפשו אופטומטריסט מומחה להתאמת עדשות מגע בעל ניסיון מוכח. תהליך של התאמת עדשות לעתים כולל החלפה ושינוי של סוגי העדשות. אתם רוצים לעבור את התהליך הזה עם אופטומטריסט קשוב ונעים, שיספק לכם ייחס אישי ומקצועי. אז על אילו סוגים של עדשות מגע האופטומטריסט יכול להמליץ?

עדשות מגע רכות למספרים נמוכים

הבחירה הפופולרית ביותר עבור אנשים עם קוצר ראייה קל. עדשות אלו עשויות מחומרי הידרוג’ל או סיליקון הידרוג’ל, המאפשרים לחמצן לעבור לקרנית. תכונה זו מוסיפה נוחות ויתרונות בריאותיים. עדשות מגע רכות זמינות בסוגים שונים. לדוגמא, חד פעמיות יומיות, חודשיות ועדשות לשימוש ממושך. אורח החיים וההעדפות האישיות שלכם משפיעות על הבחירה בעדשות, לכן חשוב לשתף את הפרטים הרלוונטיים עם האופטומטריסט.

עדשות מגע טוריות למספרים נמוכים

אם קוצר הראייה הקל שלכם מלווה באסטיגמציה (צילינדר), עדשות מגע טוריות נועדו לתקן את שני המצבים בו זמנית. אסטיגמציה היא מצב שכיח שבו לקרנית יש צורה לא סדירה, הגורמת לראייה מטושטשת. כיום עדשות טוריות מיוצרות מחומרים איכותיים שעוזרים לפצות על אי הסדירות בקרנית ובמקביל לשמור על לחות העין.

עדשות MISIGHT למספרים נמוכים

הייחודיות של עדשות MISIGHT היא שהן לא רק מתקנות את קוצר הראייה אלא מסייעות להאטה של החמרתו. חברת קופר ויז’ן ייצרה את העדשה עם 4 אזורים ייעודיים. שניים מהם אחראיים על תיקון קוצר הראייה והשניים האחרים מונעים את הטשטוש ההיקפי. על ידי מניעת הטשטוש ההיקפי העדשות מאטות את התארכות גלגל העין.

בבחירת עדשות חשוב לשמור על תחזוקה והיגיינה

לאחר שבחרתם את עדשות המגע האידיאליות לקוצר ראייה קל שלכם, חיוני לשמור על היגיינה טובה ולעקוב אחר הוראות הטיפול. נקו וחטאו את העדשות שלכם באופן קבוע באמצעות תמיסות מומלצות. אל תרכיבו את העדשות שלכם למשך זמן ארוך יותר מהמשך המומלץ. הימנעו מחשיפת העדשות שלכם למים או מהרכבתן בזמן שחייה או מקלחת. הקפדה על הנחיות אלו תבטיח את אורך החיים של העדשות שלכם ותפחית את הסיכון לדלקות עיניים או סיבוכים.

מחפשים עדשות מגע למספרים נמוכים בתל אביב?

בחירת עדשות המגע הנכונות למספרים נמוכים דורשת התייחסות לגורמים רבים. לבחירת האופטומטריסט להתאמת עדשות יש חשיבות רבה בהצלחת הטיפול. אם אתם מחפשים התאמת עדשות באזור תל אביב, מומלץ להגיע לקליניקה של האופטומטריסטית הקלינית ארזה פרוכטר. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים בהתאמת עדשות מגע. ארזה תוכל להתאים את העדשות האידיאליות בשבילכם, תוך דגש על אדיבות, יחס אישי ומקצועיות.

לתיאום פגישה נא למלא את הטופס

* שדות חובה מסומנים בכוכבית.

לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו:

ארזה פרוכטר, אופטומטריסטית קלינית B.Sc
מומחית בקרטוקונוס ועדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית

Call Now Button